dietologie.cz|xml/rss|Text verze|Grafická verze|Tisk


/ Obchod dietologie.cz / Bezlepkové potraviny e-shop dietologie.cz / Bezlepkové mouky a směsi / Bezlepkové směsi / Bezlepkový chléb s ostropestřcem DETOX

Bezlepkový chléb s ostropestřcem DETOX

Ostropestřec mariánský (Silybum marianum) je jednoletá nebo dvouletá bylina původem ze Středomoří. Kvůli svým trnům bývá také nazýván „Kristova koruna“ nebo „mariánský bodlák“.

Bezlepkový chléb s ostropestřcem DETOX Adveni (CZ)...
foto: redakce@dietologie.cz
Adveni Medical, spol. s r. o. se dlouhodobě věnuje oblasti výživy a lidského zdraví. a také z kaštanu, který je další přínosnou alernativou nejen pro celiaky, ale pro všechny ty, kteří chtějí udělat něco pro své zdraví.


kukuřičný škrob, bramborový škrob, tapiokový modifikovaný škrob, rozpustná vláknina inulín, lupinová mouka, mouka z BIO ostropestřce (5 %), dextróza, přírodní zahušťovadlo guarová guma, sůl, slunečnicový lecitín (emulgátor), kyselina citrónová (regulátor kyselosti)
ostropestřce jsou známé již od antiky. Slouží zejména k léčbě onemocnění . Díky vysokému obsahu tzv. flavonolignanů dokáže velmi účinně působit na urychlení regenerace jaterních buněk a chránit je před poškozením způsobeným toxickými látkami. Plod ostropestřce mariánského obsahuje navíc zdraví prospěšné a je přirozeným zdrojem vitamínu E, který je silným antioxidantem. Kromě jater ostropestřec pomáhá při , působí jako prevence onemocnění , doporučuje se při a , pomáhá při a . Ostropestřec mariánský zkrátka představuje účinný prostředek pro detoxikaci a celkové posílení organismu.

Co je potřeba

Před otevřením sáček protřepejte, aby se jeho obsah dobře promísil. Do mísící nádoby nalijte cca 350 ml vlažné vody. Přisypte obsah balení. Nakonec do důlku uprostřed směsi přidejte droždí. (Pořadí kroků zachovejte, i když výrobce vaší pekárny doporučuje jiný postup.) Pečte na bezlepkový program případně na jiný krátký program 2 až 3 hodiny.

Před otevřením sáček protřepejte, aby se jeho obsah dobře promísil. Do ještě suché směsi přidejte droždí. Důkladně promíchejte. Cca 350 ml vlažné vody nalijte do vhodné nádoby a vmíchejte ručně nebo hnětačem na malou rychlost směs s droždím. Hněťte do hladka na střední rychlost 10 minut. Nechte vykynout v troubě předehřáté na 35–40 ºC po dobu 20 minut. Poté těsto znovu promíchejte při malých otáčkách a následně vytvarujte bochník na plech nebo ještě lépe do formy. Nechte kynout dalších 60 minut. Pečte v předehřáté troubě při 200 °C cca hodinu.V balení.Výrobce: Země: ČR

56
Kód zboží: advdetDostupnost:Množství:
revidováno dne 1.12.2013
  Prohledat náš web:          ©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk
Neaktivni
Přezdívka:
Dotaz: