dietologie.cz|xml/rss|Text verze|Grafická verze|Tisk
/ Obchod dietologie.cz / Bezlepkové potraviny e-shop dietologie.cz / Bezlepkové mouky a směsi / Bezlepkové mouky

Bezlepkové mouky


Bezlepková dýňová moukaDýňová semínka, z jejichž výlisků je vyrobena dýňová mouka, jsou považována za nejlepší přírodní zdroj zinku.

75
Kód zboží: advmoukdynDostupnost:Množství:

Bezlepková kaštanová moukaPlody kaštanovníku setého jsou bohaté na vitamin C. Některé zdroje dokonce uvádějí, že ve 100g čerstvých jedlých kaštanů najdeme přibližně stejně tolik vitaminů jako ve 100g citrónů.

76
Kód zboží: advmoukkasDostupnost:Množství:

Bezlepková konopná moukaCo do obsahu bílkovin, patří konopí k nejvýživnějším rostlinám na světě. Podíl bílkovin u konopného semene dosahuje až 30%.

57
Kód zboží: advmoukkonDostupnost:Množství:

Bezlepková lněná moukaCo do obsahu bílkovin, patří lněná semínka k nejvýživnějším rostlinám na světě. Podíl bílkovin u lněného semínka dosahuje až 40 %.

61
Kód zboží: advmouklenDostupnost:Množství:

Bezlepková maková moukaPodle posledních vědeckých výzkumů je využitelnost vápníku z rostlinných zdrojů podstatně vyšší než u mléka a mléčných výrobků, kde je vázán na kasein.

61
Kód zboží: advmoukmakDostupnost:Množství:

Bezlepková mandlová moukaMandle jsou velmi oblíbenou a lahodnou pochutinou a ingrediencí už po několik tisíciletí. Jsou ale také lékem, bohatým přírodním zdrojem látek, nezbytných jak pro zdraví, tak pro krásu.

87
Kód zboží: advmoukmanDostupnost:Množství:

Bezlepková mouka amarantováAmarant je přirozeně bezlepková plodina. Amarantové zrno a amarantová mouka, která se z něho získává, tak představují jednu z možností, jak zpestřit a obohatit jídelníček celiaků.

25
Kód zboží: advmoukamaDostupnost:Množství:

Bezlepková mouka Bio QuinoaQUINOA je považována za plodinu 21. století. Jejích kvalit si cenili již staří Aztékové a Inkové, pro které byla posvátným pokrmem

66
Kód zboží: advmoukquinDostupnost:Množství:

Bezlepková mouka chiaNaše CHIA mouka je vyrobená z výlisků semínek CHIA (Salvia hispanica). Ty mají významné nutriční benefity.

71
Kód zboží: advmoukchiaDostupnost:Množství:

Bezlepková mouka ostropestřecováOstropestřec mariánský má unikátní nutriční a léčivé vlastnosti. Pozornost by mu měli věnovat zejména ti, kdo chtějí očistit svůj organismus od toxických látek.

35
Kód zboží: advmoukostDostupnost:Množství:

Bezlepková mouka z hroznových jadérekHroznová jadérka jsou jedním z nejbohatších přírodních zdrojů tzv. flavonoidů, jinak nazývaných též vitamin P.

57
Kód zboží: advmoukhroDostupnost:Množství:
revidováno dne 1.12.2013
  Prohledat náš web:          ©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk
Neaktivni
Přezdívka:
Dotaz: