dietologie.cz|xml/rss|Text verze|Grafická verze|Tisk
/ Dietní, dietologická poradna / Rady, Studium, obecné / Výživový poradce

Výživový poradce


Dotaz

Vážená paní Janovská, ráda bych se zeptala, zda byste mi mohla poradit z pohledu profesionála. V současné době jsem dokončila vysokou školu, se zaměřením na technologii, hygienu a ekonomiku výroby potravin a hledám si zaměstnání. V rámci školy jsme absolvovali předměty výživa a stravování člověka, sestavování jídelníčku, senzorická analýza potravin atd. Protože mě stravování a potraviny zajímají, ráda bych se věnovala oboru , ale obávám se, že nemám dostatečnou praxi pro vykonávání této profese. Ráda bych zkušenosti získala, ale na netu nabídkám, (hledám hlavně ve zlínském kraji, olomouckém a popřípadě v Brně) práce a institucím moc nevěřím, protože mi tyhle nabídky nepřipadají dostatečně profesionální a nerada bych naletěla. Doporučila byste mi prosím nějakou radu jak začít a kde potřebnou praxi získat? Děkuji za odpověď. S pozdravem

Jana, KopřivniceOdpověd

Vážená paní, Doporučuji Vám seriózní firmy, neodpovídat na inzeráty typu hledáme , zaškolení zajištěno. Doporučuji zkusit různá fitness centra, větší kosmetické salóny, lékárny, soukromá sanatoria, apod., ale lze zkusit i různá zdravotnická zařízení. V případě neúspěchu byste mohla pracovat na hygienické stanici, úřadech na kontrolu jakosti potravin, apod. Přeji Vám mnoho úspěchu při hledání práce. Děkuji za Váš dotaz a těším se na Vaše další případné dotazy nebo připomínky.

Evžena Janovská DiS z redakce@dietologie.czNenašli jste v poradně  odpověď na Váš problém? kontaktujte násnapište nám! Na vaše dotazy odpovídají zkušené nutriční terapeutky s praxí ve zdravotnických zařízeních.
revidováno dne 5.10.2010Mohlo by Vás zajímat:
  Prohledat náš web:          ©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk
Neaktivni
Přezdívka:
Dotaz: