dietologie.cz|xml/rss|Text verze|Grafická verze|Tisk
/ Dietní, dietologická poradna / Rady, Studium, obecné / Studium obor nutriční terapeut

Studium obor nutriční terapeut


Dotaz

Dobrý den, mám dotaz ohledně studia. Velice ráda bych studovala obor nutriční terapeut, bohužel už pro mě není denní studium, protože jsem na mateřské. Jsem z Moravy a zatím se mi nepodařilo zjistit, jestli je tu tento obor dálkově vůbec možné studovat. Jezdit do Prahy je pro mě příliš daleko. Moc Vám děkuji za odpověď.

Jana, OlomoucOdpověd

Vážená paní, Obor diplomovaný nutriční terapeut lze studovat na dvou VOŠ v ČR. Jedna VOŠ je v Praze a druhá VOŠ je v Brně. Jelikož píšete, že je pro Vás daleko jezdit do Prahy, posílám Vám kontakt na VOŠ v Brně. Kontakt: Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno Merhautova 590/15, 613 00 Brno - Černá Pole, webové stránky školy: http://www.szsmerh.cz tel.: +420545576205, e-mail.: skola@szsmerh.cz. Nevím, je-li otevřena dálková forma tohoto oboru, ale i kdyby nebyla, je nutné se zeptat, lze-li tento obor studovat individuální formou. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Evžena Janovská DiS z redakce@dietologie.czNenašli jste v poradně  odpověď na Váš problém? kontaktujte násnapište nám! Na vaše dotazy odpovídají zkušené nutriční terapeutky s praxí ve zdravotnických zařízeních.
revidováno dne 19.9.2009Mohlo by Vás zajímat:
  Prohledat náš web:          ©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk
Neaktivni
Přezdívka:
Dotaz: