transparent
Dietní výživa / Dietní, dietologická poradna / Rady, Studium, obecné / Studium obor nutriční terapeut

Studium obor nutriční terapeut

Icona

Dotaz

Dobrý den, mám dotaz ohledně studia. Velice ráda bych studovala obor nutriční terapeut, bohužel už pro mě není denní studium, protože jsem na mateřské. Jsem z Moravy a zatím se mi nepodařilo zjistit, jestli je tu tento obor dálkově vůbec možné studovat. Jezdit do Prahy je pro mě příliš daleko. Moc Vám děkuji za odpověď.

Jana, Olomouc
Odpověd

Vážená paní, Obor diplomovaný nutriční terapeut lze studovat na dvou VOŠ v ČR. Jedna VOŠ je v Praze a druhá VOŠ je v Brně. Jelikož píšete, že je pro Vás daleko jezdit do Prahy, posílám Vám kontakt na VOŠ v Brně. Kontakt: Střední zdravotnická škola a Vyšší odborná škola zdravotnická Brno Merhautova 590/15, 613 00 Brno - Černá Pole, webové stránky školy: http://www.szsmerh.cz tel.: +420545576205, e-mail.: skola@szsmerh.cz. Nevím, je-li otevřena dálková forma tohoto oboru, ale i kdyby nebyla, je nutné se zeptat, lze-li tento obor studovat individuální formou. Děkuji a přeji mnoho úspěchů.

Evžena Janovská DiS z redakce@dietologie.cz

Nenašli jste v poradně  odpověď na Váš problém? kontaktujte násnapište nám! Na vaše dotazy odpovídají zkušené nutriční terapeutky s praxí ve zdravotnických zařízeních.
revidováno dne 19.9.2009

Mohlo by Vás zajímat:

Zařazení článku:
Dietní výživa / Dietní, dietologická poradna / Rady, Studium, obecné / Studium obor nutriční terapeut
Předchozí / další články ve stejné kategorii:
předchozíVýměnná jednotka u diabetické diety dalšíSestavení jídelníčku Rady, Studium, obecnéRady, Studium, obecné
Reklama
Diety / Seznam a popis diet .. čísla diet Výživa / Směry ve výživě, zdravá výživa... Teorie / Bílkoviny, tuky, sacharidy... Dietologická poradna / Nutriční poradna Dietní recepty / Dietní i nedietní recepty s kJ Dieta jídelníček na míru / Jídelníčky na dietu ~ Bezlepkové potraviny / BLP výrobky Výživový poradce Praha / nutriční poradna
  Prohledat náš web:         

©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk

Neaktivni
Chat s nutriční terapeutkou (výživovým poradcem)
Přezdívka:
Dotaz: