transparent
Dietní výživa / Dietní výživa / Semináře

Semináře

27.10.2008 09:56Zajímáte se o různé semináře, školení a konference na téma výživa, stravování nebo dietní stravování při různém onemocnění.

revidováno dne: 8.11.2008

Nabízíme Vám několik typů, kde tyto semináře a za jakých podmínek navštívit. Podáváme také informace, z již proběhlých akcí. Nebo naopak pořadáte seminář o zdravé výživě, přírodní medicíně, semináře týkajicí se výživy člověka při určitém onemocnění? Kontaktujte nás rádi Váš inzerát uveřejníme. Proběhlé samináře: Seminář na téma léčebná výživa při onemocnění gastrointestinálního traktu, Seminář na téma výživa při onkologických onemocněních, 41. Diabetologické dny v Luhačovicích 2005, Jíme zdravě – žijeme déle.

revidováno dne 8.11.2008

Redukční jídelníček

Zařazení článku:
Dietní výživa / Dietní výživa / Semináře

Pořádáte přednášky o výživě / přírodní medicíně / redukci váhy atp.? Rádi Váš inzerát zdarma uveřejníme, bude-li mít sdělení nekomerční charakter v českém jazyce.

Kontaktuje nás.

Předchozí / další články ve stejné kategorii:
předchozíO nápojích dalšíSměry ve výživě Dietní výživaDietní výživa
Reklama
Diety / Seznam a popis diet .. čísla diet Výživa / Směry ve výživě, zdravá výživa... Teorie / Bílkoviny, tuky, sacharidy... Dietologická poradna / Nutriční poradna Dietní recepty / Dietní i nedietní recepty s kJ Dieta jídelníček na míru / Jídelníčky na dietu ~ Bezlepkové potraviny / BLP výrobky Výživový poradce Praha / nutriční poradna
  Prohledat náš web:         

©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk

Neaktivni
Chat s nutriční terapeutkou (výživovým poradcem)
Přezdívka:
Dotaz: