transparent
Dietní výživa / Dietní, dietologická poradna

Dietní dietologická poradna

2.10.2008 11:30Vítejte v sekci dietní poradny dietologie.cz. V dietologické poradně najdete vaše dotazy z oblasti výživy při různých typech onemocnění.

revidováno dne: 24.2.2020

Zkušené nutriční terapeutky Vám odpoví na Vaše dotazy

Zkušené nutriční terapeutky Vám odpoví na Vaše dotazy
foto: redakce@dietologie.cz

Vítejte v sekci dietologické dietní poradny webu dietologie.cz. Najdete zde vaše dotazy z oblasti výživy při různých typech onemocnění jako jsou třeba záněty slinivky břišní, cukrovka, celiakie, diagnostikovaná dna, Crohnova choroba, Mononukleoza, nemoc dna aj. také v dietologické poradně najdete dotazy ohledně některých potravin a obsahu zdravých či škodlivých látek v nich obsažených např. nápoje typu "light". Mnozí z Vás píšou dotazy ohledně redukce váhy (hubnuti, dietní stravě) a racionální stravě. Někteří se chtějí více dozvědět o dietologii nebo ji i studovat. Všechny vaše dotazy jsou odborně zodpovězeny a odpovědi najdete u každého dotazu.

Kontakt


Nenašli jste v dietologické poradně odpověď na Váš problém? kontaktujte násnapište nám!

revidováno dne 24.2.2020

Redukční jídelníček

Zařazení článku:
Dietní výživa / Dietní, dietologická poradna
Zanět žaludku dvanácterníku
Dětská cukrovka
Reklama
Diety / Seznam a popis diet .. čísla diet Výživa / Směry ve výživě, zdravá výživa... Teorie / Bílkoviny, tuky, sacharidy... Dietologická poradna / Nutriční poradna Dietní recepty / Dietní i nedietní recepty s kJ Dieta jídelníček na míru / Jídelníčky na dietu ~ Bezlepkové potraviny / BLP výrobky Výživový poradce Praha / nutriční poradna
  Prohledat náš web:         

©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk

Neaktivni
Chat s nutriční terapeutkou (výživovým poradcem)
Přezdívka:
Dotaz: