transparent


Dietní výživa / Reklama u nás

Reklamní příležitost u nás

6.10.2008 17:59Na této stránce popisujeme reklamní možnosti pro Vás inzerenty. Momentálně nabízíme 2 druhy reklamních ploch: Banner o rozmerech 728x90 px a reklamu v prvním patře pyramidy. Publikujeme také PR články zdarma

revidováno dne: 10.1.2015Banner Leader Board 728x90 px (obrazových bodů)


Možnost umístění Vašeho banneru v horní části stránek ať už na všech stránkách nebo jednotlivě na dané stránky. Banner prodáváme na časové období. Pro více informací nás prosím kontaktujte emailem.


Reklamní pyramida

Reklamní pyramida
foto: technický obrázek


Vaše reklama v naší pyramidě


Nabízíme Vám reklamu v prvním patře pyramidy (viz obrázek v levo). Reklamu prodáváme na 3 měsíce, na všech stránkách dietologie.cz – vaše sdělení je stále na očích. Pyramida je celá klikatelná – bude tedy odkazovat na vaše stránky. Zapracujeme vaše logo (produkty) do pyramidy. Vzhledem k malému prostoru na pyramidě je lepší logo, či jednoduchý názorný obal výrobku, detailnější fotka atp. Na každé ze čtyř stran (a jedné horní ploše) pyramidy může být jiné logo/vyrobek. Upřednostníme inzerenta který tématicky spadá do obsahu prvního patra pyramidy. Pro více informací o této reklamní nabídce nás prosím kontaktujte emailem. Momentálně neprobíhá na pyramidě žádná kampaň.

PR článek


Prodáváte zajimavý výrobek zdravé racionální výživy, výrobek ekologického zemědělství atp.? Rádi zdarma uveřejníme na našich stránkách Váš PR článek o výrobku a zrecenzujeme zda je vhodný pro pacienty s různým typem onemocnění. Pokud je to možné přiložte také obsah bílkovin, tuků, sacharidů, vitamínů, vlákniny a minerálních látek. Kontaktujte nás.

revidováno dne 10.1.2015

Redukční jídelníček

Zařazení článku:
Dietní výživa / Reklama u nás
Pořádáte semináře o zdravé výživě?
Reklama
Diety / Seznam a popis diet .. čísla diet Výživa / Směry ve výživě, zdravá výživa... Teorie / Bílkoviny, tuky, sacharidy... Dietologická poradna / Nutriční poradna Dietní recepty / Dietní i nedietní recepty s kJ Dieta jídelníček na míru / Jídelníčky na dietu ~ Bezlepkové potraviny / BLP výrobky Výživový poradce Praha / nutriční poradna
  Prohledat náš web:         

©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk

Neaktivni
Chat s nutriční terapeutkou (výživovým poradcem)
Přezdívka:
Dotaz: