transparent
Dietní výživa / Dietní, dietologická poradna / Rady, Studium, obecné / Studium nutrniční poradce

Studium nutrniční poradce

Icona

Dotaz

Dobrý den, zajímám se o studium oboru nutrniční výživový poradce, ale jsem na mateřské dovolené tudíž nejsem schopná denního studia. Chtěla bych se zeptat, zda lze tento obor studovat I kombinovanou formou.

Zuzana, Znojmo
Odpověd

Dobrý den, obor dietní sestra, nyní nutriční terapeut (výživový poradce) se před několika lety dal studovat dálkově. Studium bylo na 2 roky při Vyšší odborné škole Merhautova, v Brně, ale toto dálkové studium bylo zrušeno. V současnosti je studium pouze jako denní studium na již zmiňované škole. Studium je pomaturitní, tříleté ukončené absolutoriem. Ještě se dá studovat při Lékařské fakultě v Brně obor Výživa člověka, toto studium je ale také denní, bakalářské a je na tři roky.

nutriční terapeutka z redakce@dietologie.cz

Nenašli jste v poradně  odpověď na Váš problém? kontaktujte násnapište nám! Na vaše dotazy odpovídají zkušené nutriční terapeutky s praxí ve zdravotnických zařízeních.
revidováno dne 18.8.2009

Mohlo by Vás zajímat:

Zařazení článku:
Dietní výživa / Dietní, dietologická poradna / Rady, Studium, obecné / Studium nutrniční poradce
Předchozí / další články ve stejné kategorii:
předchozíVýživový poradce dalšíVýměnná jednotka u diabetické diety Rady, Studium, obecnéRady, Studium, obecné
Reklama
Diety / Seznam a popis diet .. čísla diet Výživa / Směry ve výživě, zdravá výživa... Teorie / Bílkoviny, tuky, sacharidy... Dietologická poradna / Nutriční poradna Dietní recepty / Dietní i nedietní recepty s kJ Dieta jídelníček na míru / Jídelníčky na dietu ~ Bezlepkové potraviny / BLP výrobky Výživový poradce Praha / nutriční poradna
  Prohledat náš web:         

©opyright 2002–2020 redakce@dietologie.cz  Mapa stránek  Tisk  Tisk

Neaktivni
Chat s nutriční terapeutkou (výživovým poradcem)
Přezdívka:
Dotaz: